200 yeni personel alımı ile 1500 kişiye ulaşacak

7 Ocak 2017 Cumartesi |

EY Türkiye yeni yılda yani 2017 yılında da yeni personel alımı yapacak. Söz konusu personel alımı kapsamında 2017 yılında yaklaşık 200 yeni elemanı bünyesine katarak yola devam edecek olan EY Türkiye yeni yılda toplamda 1500 çalışan sayısına da ulaşmış olacak.

EY Türkiye olarak 2016 mali yılını yüzde 20’nin üzerinde bir büyüme ile tamamladı. Stratejik büyüme hedefleri doğrultusunda gelecek yılı bu rakamı daha da artırarak hizmet verdiği şirketlerin ve dolayısıyla ülke ekonomisinin verimli bir şekilde büyümesine katkı sağlamayı sürdürecek. 2016 yılında yeni personel alımları ile 1300 çalışan sayısına ulaşan EY Türkiye 2017 yılında da yeni personel alımı yapacak. Söz konusu personel alımları kapsamında çalışan sayısı toplam 1500 kişiye yükselecek. Kısaca 200 yeni eleman alımı hedefleniyor.

Türkiye’deki özel şirketleri denetimi uzun yıllardır belli standartlara uygun şekilde gerçekleştiriliyor ve şirketler mali tablolarını bu standartlara göre hazırlıyorlar. Şirketlerin verimliliklerini arttıracak, katma değeri yüksek çalışmalara odaklanmaları, risk yönetimini etkin şekilde yönetmeleri finansal istikrarı beraberinde getirecektir. Dinamikleri hızla değişen bu ortamda müşterilerin ihtiyaç duyduğu her alanda EY Türkiye hizmet vermeye devam edecek.

Gönderi Yap