Bugsaş Personel Eleman Alımı İş Başvurusu

21 Şubat 2014 Cuma |

Bugsaş, ulaşım ve doğalgaz hizmetleri veren bir firmadır. Bugsaş, Başkent Ulaşım ve Doğalgaz Hizmetleri Proje Taahhüt Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin kısaltmasıdır. Bugsaş Genel Merkezi Konya yolu üzeri Aşti İşletme binası Söğütözü Ankara adresindedir. Bugsaş EGO, ASKİ, Belko Ltd. Şti., Metropol İmar A.Ş. ve Halk Ekmek A.Ş. ortaklığında kurularak faaliyetlerine halen devam etmektedir.

Bugsaş Ego, Ankaray ve Doğalgaz dağıtım işleri, imar işleri yapmakta olan bir firmadır. Ankara Büyükşehir Belediyesi ile sözleşme imzalayarak şirketin kamu hizmeti vermesi sağlanmıştır. Ankara genelindeki toplu ulaşım sektöründe tek söz sahibi olma özelliğiyle Bugsaş, yeni ulaşım olanakları üzerinde çalışmalarını sürdürmektedir. Metro işletmesi, Ankaray, Halk ekmek, EGO gibi alanların yanında doğalgaz dağıtım hizmeti de vermektedir. Ankara Şehirlerarası Terminal İşletmesi (AŞTİ)’nin işletmeciliğini de yine Bugsaş yürütmektedir. Kendi bünyesine bir de EGO Spor Kulübünü katan firmanın spora destekleri devam etmektedir. Bugsaş’ın Ankaray işletmesindeki tesis, araç, gereç vb. ile işletim sorumluluğu başarıyla yerine getirilmektedir. Ankara’da bulunan toplu taşıma hizmetlerinin yürütülmesi, doğalgaz dağıtımı, spor kulübü, halk ekmek üretim ve dağıtımı gibi alanlarda faaliyetlerini başarıyla sürdüren Bugsaş firması Ankara’nın gözdesi durumundadır.

Bugsaş şirketinin kamusal alanda hizmet vermesi nedeniyle hizmet kalite ve standartları takdir edilecek düzeydedir. Faaliyet gösterdiği her alanda güler yüzlü ve samimi hizmeti amaç haline getirmesi ve müşteri memnuniyeti ilkesi nedeniyle kamunun takdirini fazlasıyla toplamış bir firmadır.

Bugsaş Kariyer İş Başvurusu
Bugsaş eleman alımı, işçi alımı, personel alımı gibi iş ilanlarını bugsas.com.tr adresinden takip edebilirsiniz. Bugsaş eleman alımı yapacağı zaman duyuru yapmaktadır ve bu duyuru sonucunda açık iş pozisyonlarına yeterli gördükleri kişileri mülakat ve iş görüşmesi sonucunda işe almaktadır. Bugsaş personel alımı ilanlarını güncel olarak takip etmek için Facebook sayfamızı beğenebilirsiniz ve sayfamızı takip ettiğinizde Bugsaş personel alımı ilanlarından ilk siz haberdar olursunuz. Ya da Bugsas.com.tr üzerinden de duyuruları takip edebilirsiniz.

bugsaş

anfa güvenlik iş ilanları

bugsaş güvenlik

keçiören metrosu güvenlik alımı

ankara metro güvenlik alımı

Gönderiler

 1. yakup akdoğan dedi ki:

  silahlı özel güvenlik kimlik kartına sahibim.12 yıllık tecrübem var E sınıfı ehliyetim var

 2. TURAN GÖZÜM dedi ki:

  EMEKLİ ASTSUBAYIM. 1 YIL ÖNCE TSK.DAN EMEKLİ OLDUM. 43 YAŞINDAYIM. ANFA GÜVENLİĞİN GÜVENLİK KURSUNA KATILDIM. GÜVENLİK ŞEFİ VEYA AMİRİ OLARAK ÇALIŞMAYI DÜŞÜNÜYORUM. İHTİYAÇ DURUMUNDA TARAFIMA BİLGİ VERİLMESİNİ ARZ/RİCA EDERİM.

 3. mürsel mutlu dedi ki:

  bünyenizde özel güvenlik olarak çalışmak istiyorum.1999 yılından beri ankarada bulunan bir avm de çalışmaktayım. silahlı sertifikam bulunmakta dır sadece yenileme yapacağım şimdiden teşekkürler.

 4. HAKAN YENİÇERİ dedi ki:

  elektronık teknisyeniyim %60 özürüm var (sindirim sistemi bozuklugu )özürlü kadosundan yararlanıp Bugsaş bünyesinde uygun bir pozusyonda calişmak istiyorum.fiziksel ve zihinsel herhangi bir engelim yoktur.saygılarımla Hakan yeniçeri

 5. Meryem vural dedi ki:

  Otobus soforu icin e sinifi ehliyetim war

 6. murat aksoy dedi ki:

  güvenlik harici.işlerde çalışmak istiyorum.kimseyide tanımıyorum.torpilimde yok.bu işler hep torpille oluyormuş ama şans işte deneyim dedim.fotograf ve kameramanlık,bilgi işlemde çalışabilirim.sorumluluk almayı seven bir insanım.verilen görevi en iyi şekilde yerine getirecem den kuşkunuz olmasın.

 7. vahdet börekci dedi ki:

  1978 dogumlu 1.77 boy 15 yıllık silahlı güvenlik görevlisi tecrübem var . evli 1 çocuk babasıyım bugsaş bünyesinde güvenlik görevlisi olarak çalışmak istiyorum bilgilerinize arz ederim.

 8. nurullah yurtpınar dedi ki:

  1982 ankara doğumlu ve ankaralıyım ipragaz da şöför olarak çalışıyordum dükkan kapandığı için şimdi işsizim iş arıyorum arz ederim.tşk

 9. Peri Çelik dedi ki:

  Üniversite mezunuyum. Kamu yönetimi bölümü Firmanızda bana uygun bir pozisyonda çalışmak isterim . Saygılarımla.

 10. uğur dedi ki:

  işe ihtiyacım var src lerim var e sınıfı ve varsa döseme hane terzi olarak yada bugsaş bünyesinde hangi bölüm olursa

 11. OSMAN CANCAK dedi ki:

  silahlı sertifikam var güvenlik görevlisi olmak istiyorum 30 yaşındayım

 12. ÖZLEM BOZKURT dedi ki:

  Bünyenizde çalışmak istiyorum….1989 Artvin doğumluyum.Ankara da yaşıyorum.Üniversite mezunuyum.güvenlik kertım ve tecrübem var.

 13. Aytekin Şatay dedi ki:

  Sekiz yıldır avukat kâtipliği yapmaktayım kurum ve şahıs dosyalarında deneyimim var özellikle de turkcell akbank finans dosyalarında uzun süre çalıştım avukat alacak çek senet bölümünde çalışmak istiyorum gorusdugumuz taktirde hem adliyeden hem hukuk brolari ndan refaranslarimi verebilirim tesekurler

 14. Ali Okutkan dedi ki:

  Genç emekliyim. E sınıfı ehliyet sahibiyim. Bünyenizde çalışmak istiyorum.

 15. Ömer iris dedi ki:

  Tsk da j sinifinda uzman cavus um aile bütünlüğü sağlanması amacı ile istifa ettim silahsız sertifikam var 25 yaşındayım güvenlik olmak istiyorum tesekkurler

 16. Ozlem dedi ki:

  Silahlı setifikam var önlisans mezunuyum ve sizinle calismak istiyorum

Gönderi Yap