Cengiz İnşaat Personel Alımı İş Başvurusu

21 Şubat 2014 Cuma |

Cengiz inşaat şirketi 1980 yılında kurulmuş olup inşaat sektörü, enerji, madencilik ve turizm gibi farklı sektörlerde hizmet vermektedir. Şirketin genel merkezi Kısıklı Cad. No: 37 Altunizade – Üsküdar/İstanbul adresindedir. Cengiz inşaat firması bünyesinde 35 şirket ve iştiraki bulunmaktadır. Sektörel bazda faaliyetlerini başarıyla sürdüren firmanın faaliyet alanları saymakla bitmeyecek kadar çoktur.

Cengiz inşaat karayolları inşaatından köprü yapımına, tünel inşaatından limanlara kadar pek çok inşaat türünde hizmet vermektedir. Demiryolları, metro, havalimanları gibi zor inşaat işlerinin altından başarıyla gelmesi de boru hatları, enerji santralleri ve sanayi tesislerinin inşaatlarını yapmasını sağlamıştır. Turizm tesisleri ve konut inşaatlarında da faaliyetleri bulunan firmanın İstanbul Yeni Havalimanı inşaat ihalesi de Cengiz İnşaat başkanlığındaki konsorsiyum tarafından yapılacaktır. Cengiz inşaatın faaliyet alanlarından biri olan enerji yatırımları kapsamında yeni hidroelektrik ve termik enerji santralleri yapımı da bulunmaktadır. Elektrik üretimi, dağıtım, ticaret, satış ve pazarlama ile doğalgaz dağıtımı da firmanın enerji sektöründeki faaliyet alanlarını oluşturmaktadır. Cengiz inşaat madencilik sektöründe de Eti bakır ve Eti Alüminyum firmalarını satın alarak söz sahibi olmaktadır. Bursa Wolfram Madenleri, İzmir Antimon Madenleri ve Mazıdağı Fosfat Madenleri de şirket bünyesine katılmıştır. Cengiz inşaat firması holding halini aldıktan sonra turizm, havacılık, sigorta gibi alanlardaki yatırımlarıyla hizmet kategorisini genişletmiştir.

Cengiz inşaat firmasının faaliyet alanlarında gösterdiği hizmet anlayışı ve iş bitirmedeki kararlılığı sayesinde şirketin büyümesi devam etmektedir. Faaliyet gösterdiği tüm alanlarda başarılı olmasının en önemli sebebinin doğru yatırım ve doğru işletme olduğunu söylemek mümkündür.

Cengiz İnşaat Kariyer
Cengiz İnşaat personel, işçi ve eleman alımı ilanlarını insan kaynakları sayfası üzerinden takip edebilirsiniz. Sizlere vereceğimiz linke tıkladığınızda insan kaynakları politikasını okuyabilir ve açık iş pozisyonlarını inceledikten sonra kendinize uygun iş alanını seçerek genel başvuru formunu doldurabilirsiniz. Özgeçmiş vecv bölümünü doldurarak iş başvuru formunu gönderiyoruz ve olumlu karşılanması durumunda mülakatlar ve iş görüşmesi aşamasına giriyoruz.

eti bakır iş ilanları

cengiz inşaat iş ilanları

mazıdağı etibank işçi alımı

mardin mazıdağı fosfat fabrikası iş başvurusu

mazıdağı fosfat personel alımı

Gönderiler

  1. rahman hacizade dedi ki:

    Silindir ve damper soforuyum azerbeycanda polar ins arabistanda cetin isletmetleri irakda ekinciler ve sizin tasron jeopette calistim deneyjmjm fazla sizjnle calismak isterim

Gönderi Yap