Evde Çamaşır Mandalı İşi, Eve İş Veren Firmalar

5 Şubat 2014 Çarşamba |

Çamaşırları tutturmak için kullandığımız mandallar süslenerek çok şık objeler yapılabiliyor. Özellikle tahta mandallardan oyuncaklar, şık ayraçlar, resim tutturmalıklar ve hediyelik şık mandallar yapılıyor. Hediyelik sektörünün zengin çeşitleri arasında büyük ilgi gören süslü püslü tahta mandallar evlerde ek iş yapan kişilerin elinde şekilleniyor. Evde elişleri yaparak para kazanmak isteyenler için bulunan iş seçeneklerinden biri olan mandal süsleme işi en zevkli yapılan işler arasında ilk sırada yer alıyor. Mandallar renkli süslemeler yapıştırarak, boyanıp süslenerek şık birer objeye dönüştürülüyor. Mandalların üzerini düğme, fiyonk, kurdele gibi objelerle süslemek için evde çalışan kişiler tercih ediliyor.Hediyelik firmaları bu mandalları çeşitli amaçlarla ve süslü çamaşır asmak isteyenlere daha kolaylıkla satıyorlar. Eğer ev konforunda iş yaparak para kazanmak isterseniz hem kolay hem de çok zevkli olan bu işi kolaylıkla yapabilirsiniz. İster tek başına, isterseniz de eşiniz, komşunuz hatta çocuklarınızla ekip kurarak ek işler yapabilirsiniz.

Evlere mandal işi veren firmalar malzemelerini ve mandalları kapınıza kadar teslim ediyor. Biten işleri de kapınızdan teslim alıyor. Ödemeler mal tesliminde yapılıyor. Büyük ilgi gören çamaşır mandallarını süsletmek için birçok firma evlere mandal işi veriyor..

Evde mandal işi veren firmalara internetten kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ayrıca duvar panolarındaki ilanlardan, broşürlerden veya bu işi yapan arkadaşlarınız yoluyla da eve mandal işi veren firmalara ulaşabilirsiniz. İsterseniz yorum bölümüne kötü niyetli aramalara neden olmamak için telefon yazmadan, adınızı, soyadınızı ve mail adresi yazarak size ulaşmalarını sağlayabilirsiniz.

Gönderi Yap