Evde Davetiye Katlama İşi, Ek İş İlanları

5 Şubat 2014 Çarşamba |

Evinizden davetiye yaparak para kazanmak sizce imkansız mı ? Bu yazımızda evde davetiye işi yaparak para kazanma kısmını anlatacağız sizlere ilk olarak neden firmalar kendi elemanlarına yaptırmıyorda eve davetiye işi veriyor ona açıklık getirelim yorumlarda bir çok kullanıcı bunu sormuş, Arkadaşlar örnek veriyorum firma 100 yeni model çıkartıyor bunları 100-500 adet basmıyor bunları her birini 100,000 adet basıyor buda bir milyon davetiye eder bunların her birinin süslemesi farklı yapıştırması farklı katlaması farklı oyuzden bu 3-5 kişi ile olacak iş değil davetiye firmalarıda eve davetiye katlama ve yapıştırma işlerini vererek bu milyon davetiyeyi müşteriye sunacak hale getirmek için ev hanımlarına ek iş imkanı saglıyorlar.

Evden davetiye işi yaparak davetiye başı 5-10krş alırsınız belki az ama ailenizinde katkısı ile günde 500-1000 kadar davetiye katlarsanız bu gunluk 10-15 tl aylıkda 500-750 tl gibi bir ek ücrete tabidir, nerden bulacağız bu davetiye işini bunun için internetteki ek iş ilanları na bakabilirsiniz genelde firmalar ücretsiz ilan verirler ve Koza Yağmur Kristal damla gibi büyük davetiye üreticilerinin internet sitelerinide ziyaret ederek ordan telefon ile iletişime geçebilir evlere iş verip vermediklerini bilgi alabilirsiniz,

Büyük şehirler dışında kırsal kesimlerde de davetiye firmalarının şubeleri bulunmaktadır buralardanda iş bulabilirsiniz ama istanbul izmir ankara gibi şehirlerde yaşıyorsanız buralarda evde yapılacak ek işleri daha rahat bulma şansınız daha fazla elbette.. evde davetiye katlama işi için sitemizede yorum bırakabilirsiniz ve ihtiyaç halinde firma yetkiliisi tarafından iletişim kurulmasını sağlayabilirsiniz.

Evde Davetiye Katlama İşi yapmak isterseniz tek yapmanız gereken yorum bölümümüze yorum bırakmanızdır. Yorum yaparken lütfen adınızı, soyadınızı, mail adresinizi yazmayı unutmayınız. Ancak kötü amaçlı kullanımlara yol açmamak için telefon numarası bırakmamanız rica olunur. İşveren firmalar sizinle bu bilgiler doğrultusunda iletişime geçecektir.

Gönderi Yap