Evde Dikiş ve Nakış İşi, Eve İş Veren Firmalar 2014

5 Şubat 2014 Çarşamba |

Evde yapılarak ek gelir getiren işler arasında en çok dikiş- nakış işleri bulunuyor. Bu konuda bilgi ve becerisi olan çok sayıda kadın evlerinde ayağına gelen işleri yaparak para kazanma yolunu seçiyor. Dikiş- nakış bilemeyenler içinde Halk Eğitim merkezlerinde, İşkur’da, Belediyelerin açtığı kurslarda kısa sürede bu işleri yapma becerisi kazanabilirsiniz. Ücretsiz olarak düzenlenen bu kurslara katılan kursiyerler kısa sürede el becerisi kazanmalarının yanında iş garantisi de elde ediyor. Evlere iş veren firmalar bu kursların eğitmenlerine ulaşarak iş verebilecekleri kişilerin bilgisini istiyor. Bu kurslara el ilanları, broşürler bırakarak evlere verdikleri iş fırsatlarından söz ediyorlar. Böylece “bir taşla, iki kuş” fırsatı yakalayan kursiyerler hem iş öğrenip, hem de iş buluyorlar. Evde dikiş- nakış işlerinde abiye giysilere pul, boncuk işleme, kurdele dikme, boncuklu yaka hazırlama, düğme dikme gibi küçük işler yaparak para kazanmak mümkün. Ek gelir getirecek dikiş- nakış işlerine duvar ilanlarından, el ilanlarından, dağıtılan broşürlerden, işyerlerinin camlarındaki ilanlardan ve bu işi yapan kişilerin referansıyla ulaşabilirsiniz.

Evde ek iş yapmak için yorum bölümüne isim bırakabilirsiniz. Yorum yaparken lütfen adınızı, soyadınızı, mail adresinizi yazmayı unutmayınız. Ancak kötü amaçlı kullanımlardan uzak kalmak için telefon numarası bırakmamanız rica olunur. Firmalar size bu bilgilerden ulaşabilir.

Gönderiler

  1. nuray dedi ki:

    TÜL VE PERDE DİKİLİR
    Merhaba büyüçemecede dükkanım var hertürlü tül,pede dikilir,Taç nevresim takımları toptan veya kişiye özel dikiyorum .Hastanelere çarşaf takımları,önlük,doktor kıyafetleri,İstege göre yastık ayrı,sade çarşaf, yatak kılıfı,,çeyizlik eşyalar,kıyafet,tadilat tamirat her işi yaparım dikiş bilgim çok iyi uzun ömürlü sürekli iş istiyorum aramanızı bekliyorum.

Gönderi Yap