Evde El İşi Yaparak Para Kazanmak, Eve İş Veren Firmalar

5 Şubat 2014 Çarşamba |

Her kadının el işlerine yatkınlığı vardır. Örgü, dantel, tığ işi, dikiş, nakış, boncuk işleme, takı yapmak, boncuk dizmek, tığla oyuncak yapmak gibi el işleri yaparak ekmeğini kazanan birçok kadın bulunuyor. Bazıları bu işleri tam zamanlı, bazıları da boş zamanlarda ek iş olarak yapıyor. Evde her kadının zevkle yapacağı el işi gibi ek işler bulunuyor. Herkesin el becerisine ve zevkine uygun olan işi yaparak para kazanacağı ekişler ev hanımlarına geçim kaynağı olabiliyor. Günümüzde el emeğine dayalı işlere olan talep çok fazla. Eve iş veren firmalar oyalayıcı el işlerini evlerinde oturarak para kazanmak isteyen kişilere yaptırıyor. Büyük firmalar evde grup kurarak çalışan kadınlara ulaşarak işlerini daha hızlı tamamlanmasını tercih ediyor. İster bireysel, ister kendi ekibinizi kurarak kedi işinizin patronu olmak ister misiniz?

Firmalar evde çalışanlara yapacakları ürünün malzemeleri ve örnek modeli teslim ediyor, işi teslim alırken de ödemeyi yapıyor. Size zevkli el işlerini yapmak kalıyor. Evde örgü, dantel örerek, oya yaparak, takı hazırlayarak, abiyelere boncuk dikerek para kazanıp boş vakitlerinizi değerlendirebilirsiniz. Zevkle yapılan bu işlerde zaman içinde pratik kazanarak daha hızlı üretim yapabilirsiniz. Evde el işlerini eşiniz, komşunuz, kayınvalideniz, anneniz bazen çocuklarınızla bile yapabilirsiniz.

Evde El İşi veren firmalara internetten, ilanlardan, broşürlerden veya bu işi yapan kişilerden ulaşabilirsiniz. İsterseniz yorum bölümüne isim, soyisim ve mail adresi yazarak size ulaşmalarını sağlayabilirsiniz. Ancak kötü niyetli aramalara meydan vermemek için telefon yazmamanız iyi olacaktır.

Gönderiler

  1. sevil dedi ki:

    elimden her türlü el işi gelir lütfen çok ihtiyacım var

Gönderi Yap