Evde Kutu Süsleme İşi, Eve İş Veren Firmalar

5 Şubat 2014 Çarşamba |

Kutu süsleme, hediyelik sektöründe birçok kişiye iş kapısı açan bir iş haline geldi. Hediyelik eşyaların sunumu ve görselliğine çok önem veriliyor. Bu durum yeni bir iş alanının da gelişmesine neden oluyor. Bu iş yapması çok zevkli, getirisi de yüksek olan kutu süsleme işidir. Günümüzde hediye kutularının şık ve kişiye özel olması için el işçiliği ile yapılan süslemeler tercih ediliyor. Büyük markaların hediyelik kutuları içerisindeki hediyeden daha şık görünüyor. Kutu deyince akla ayakkabı kutusu, çikolata kutusu, takı kutusu, söz- nişan bohçası kutusu gibi çok geniş bir yelpaze geliyor. Yaratıcılığına güvenen, eli bu tür işlere yatkın olan, evde çalışmayı tercih eden kişiler firmalara kutu süsleme işi yaparak para kazanabilirler.

Kutu süsleme işinden biraz bahsedelim. Çeşitli markalar ve firmalar bu işi yapan kişilere hazır halde çeşitli boylarda kutuları ve süsleme malzemelerini getiriyorlar. Size kurdelelerle, çiçeklerle, kumaşlarla bu kutuları kaplayarak süslemek kalıyor. Ertesi gün işi evden teslim alarak ödeme yapıyorlar.

Çeyiz mağazalarının da evlere kutu süsleme işi vererek birçok kişiye evde iş fırsatı sunduğunu biliyor musunuz? Şifon, saten, ipek gibi değişik kumaşlardan yapılan çiçekler süslemelerle, söz- nişan- düğün gibi cemiyetlerde gelin damadın eşyalarının içerisine konulduğu şık kutular hazırlanıyor. Değişik ve yaratıcı modellerde yapılan kutuların ücretleri de yüksek oluyor.

Sizde zevkli şekilde hazırlanan kutuları süsleyerek para kazanmak isterseniz, internetten evlere Kutu süsleme işi veren firmalara kolaylıklaulaşabilirsiniz. Kendinizin hazırladığı kutu numunelerini firmalara göstererek iş talep edebilirsiniz.

Bu konuda bilgi ve tecrübelerinizi yorum bölümünde bizimle paylaşabilirsiniz. Evde kutu süsleme işi yapmak için yorum kısmına bilgilerinizi bırakarak ilgililere ulaşabilirsiniz. Ancak kötü amaçlı kullanımlara yol açmamak için telefon numarası bırakmamanız rica olunur.

Gönderi Yap