Evde Muhasebe İşi, Eve Muhasebe İşi Veren Firmalar 2014

5 Şubat 2014 Çarşamba |

Evde yapılabilecek birçok ek iş fırsatı bulunuyor. Çeitli nedenlerden dolayı dışarıda çalışamayan kişiler evde yapılabilecek işlerle parakazanabiliyor. Evinde yaşlı ve bakıma muhtaç büyüğü bulunan, çocuğu bulunan ya da engelli olduğu için dışarıda çalışmak istemeyen kişilerilgi ve eğitim durumlarına göre ek işlere yönelebilirler. Muhasebe işi Ticaret Lisesi mezunları, iktisat, işletme mezunları veya muhasebe bölümlerinden mezun olan kişilerin yapabilecekleri bir iş. Özellikle iş deneyimi olanlar, bu konuda staj yapanlar ya da pratikte muhasebebilgisini edinenler evden de birkaç firmanın muhasebesini tutabilirler.

Bu konuda İşkur ve Halk Eğitim Merkezlerinin kurslarına katılarak da bilgilerinizi tazeleyerek, sertifika sahibi de olabilirsiniz. Bu iş için önceliklemüşteri ve bilgisayar, printer gibi ekipmana ihtiyacınız olacaktır. Orta ve küçük ölçekli işletmeler, istihdamı olmayan KOBİ’ler, çeşitli dükkanlar muhasebelerini profesyonel kişilere emanet etmek zorundadır. İş yerinde muhasebe elemanı isdihdam edemeyecek olanlar daha az maliyetleevinde bu işi yapacak kişilerle çalışmayı tercih ediyor.

Kurum ya da özel şirketlerin, orta ya da küçük işletmelerin mutlaka muhasebe elemanına ihtiyaçları vardır. Bu firmalara ulaşarak, evden muhasebesini tutabilirsiniz.

Yakınlarınıza bu işe yapmak istediğiniz belirterek ilana başlayabilirsiniz. İnternet üzerinden evde muhasebe işi yapmak istediğinizi belirterek ve yorum bölümünden de ilanlar verebilirsiniz.

Gönderiler

  1. sibel özkan dedi ki:

    Konya’da ikamet etmekteyim. 4 yıllık işletme mezunuyum. 15 yıllık muhasebe deneyimim var. Her türlü şirket ve şahıs muhasebe defterlerini tutabilirim.

Gönderi Yap