Evde Nikah Şekeri Yapım İşi, Ek İş İlanları 2014

5 Şubat 2014 Çarşamba |

Evden çalışmak isteyen kişiler için çeşitli fırsatlar bulunuyor. Firmalar dahaekonomik olduğu için evden çalışan kişilere iş götürmeyi tercih ediyor. Bununla beraber evde çalışmanın avantajlarını kullanan kişilerde basit işlerle hem boş zamanlarını değerlendirip, hem de para kazanabiliyorlar. Evde ek iş yapmak için ailenin bazı fertleri ve komşularla işbirliği yaparak kalabalık ekip oluşturuluyor. Böylece hem sohbet edip, hem de çalışarak para kazanmakmümkün oluyor. Nikah şekeri hazırlanması da evden yapılan zevki işlerden birisi. Özellikle yaz döneminde düğün sezonunu hareketli olduğu için evde nikah şekeri yaptıran firmaların sayısı artıyor. Bir nikah için en az 500 şeker yapılacağı düşünüldüğünde, ne kadar çok elemana ihtiyaç olduğu anlaşılabiliyor. Bu durumda da evde nikah şekeri paketleme işi veren işverenlerin sayısı her geçen gün artmaya devam ediyor. Evde nikah şekeri paketleme işi yaparak ek gelir elde etmek isteyen kişilerde ev konforunda çalışarak para kazanıyor. Nikah şekeri paketleme işi veren işverenler tüm malzemeyi ve numuneyi getiriyorlar. Nikah şekeri yapımında kullanılan tül, kurdele, biblo veya magnet, badem şekeri veya lavanta, silikon tabancası ve silikon evinize teslim ediliyor. Size numuneye bakarak elinizdeki malzemeleri birbirine yapıştırmak kalıyor. Evden kolay işler yaparak aile bütçesine katkıda bulunmak isteyenler sayfamızın sonunda yer alan yorum bölümünden ücret ödemeden hemen iş ve eleman arama ilanları için mail adresi verebilir.

Evde Nikah Şekeri İşi yapmak isterseniz tek yapmanız gereken yorum bölümümüze yorum bırakmanızdır. Yorum yaparken lütfen adınızı, soyadınızı, mail adresinizi yazmayı unutmayınız. Ancak kötü amaçlı kullanımlara yol açmamak için telefon numarası bırakmamanız rica olunur. İşveren firmalar sizinle bu bilgiler doğrultusunda iletişime geçecektir.

Gönderiler

 1. Naz dedi ki:

  evde bu işi yapmak istiyorum istanbul / avcılar

 2. Zeynep akbaş dedi ki:

  Bu işi yapabilirim yakınlarımın nikah şekerlerinide ben yapıyorum el becerim vardır elim hızlıdır

 3. şenel kaya dedi ki:

  merhaba ben evde nikah şekeri yapıp aileme destek olamak istiyorum ilgililerden haber bekliyorum teşekkürler.

 4. ısmaıl ural dedi ki:

  bızde evde nıgah ve bebek sekerı yapmak ıstıyoruz

 5. ayşen ünsal dedi ki:

  Merhabalar. Ben evde yapabileceğim bir iş yapmak istiyorum. Nikah şekeri yapma, poşet katlama, davetiye katlama gibi işler olabilir. Yardımcı olursanız sevinirim.

 6. Gönül dedi ki:

  Bende ev işleri arıyorum banada yardımcı olurmusunus acaba

 7. ayshe dedi ki:

  ambarlida oturuyorum evde iş yapmak ıstıyorum yardımcı olursanız sevınırım

Gönderi Yap