Evde Takı Yapma İşi, Eve Takı İşi Veren Firmalar

5 Şubat 2014 Çarşamba |

vde oturmak durumunda olan bazı kişiler için de ek gelir fırsatları bulunuyor. Evde çalışmanın birçok avantajları da bulunuyor. Ev ortamının rahatlığında ek iş yapmak aslında çok da zevkli oluyor. Öncelikle kendi evinizin işi, yemeği, varsa çocukların okuldan karşılanması aksamıyor. Onlar derse oturunca siz de el işine başlayabiliyorsunuz. Bu sayede hem ev bütçesine katkıda bulunmak hem de gelir düzeyinizi arttırma imkanınız olurken, boş vakitlerinizi en iyi şekilde değerlendirmiş oluyorsunuz.

Evde Takı Yaparak Para Kazanma 2014Evde her kadının zevkle yapacağı ek işlerden biri de takı işidir. Günümüzde el emeğine dayalı çok farklı tasarımlarda ve detaylı modellerde takı tasarımları yapılıyor. Özellikle Çok detaylı tasarımlarda hazırlanan takıların yapımı oyalayıcı oluyor. Takıların üzerinde resimler, boncuklar, süsler, bebekler, boncuklar, taşlar, keçe süsler, hayvan figürleri çok değişik modellerde hazırlanan modeller bulunuyor. Bazı takılara iğne oyası, bazılarına dantel ile örülen motifler ekleniyor. Bazı firmalar bu oyalayıcı takı işlerini evlerinde ek gelir kazanmak isteyen kişilere yaptırıyor. Büyük firmalar takı tasarım kurslarına katılan sertifika sahibi kişileri tercih ediyor. Hatta takı kurslarına gidenler daha kurs devam ederken hem işiöğreniyor, hem de sipariş almaya başlıyor. Halk Eğitim merkezlerinde ve belediyelerde ücretsiz Takı Tasarım kursları bulunuyor. Firmalar evde çalışanlara takı malzemeleri ve örnek model getiriyor. Size bu parçaları birleştirerek zevkle takıyı yapmak kalıyor. Evde Takı yaparak para kazanıp boş vakitlerinizi değerlendirebilirsiniz.

Evde takı yapımını eşiniz, dostunuz, kayınvalideniz, anneniz bazen çocuklarınızla bile yapabilirsiniz. Eve takı İşi veren firmalara internetten, ilanlardan, broşürlerden veya bu işi yapan kişilerden ulaşabilirsiniz. İsterseniz yorum bölümüne isim, soyisim ve mail adresi yazarak size ulaşmalarını sağlayabilirsiniz. Ancak kötü niyetli aramalara meydan vermemek için telefon yazmamanız iyi olacaktır.

Gönderi Yap