Evde Tesbih Yapımı İşi, Ek İş İlanları 2014

5 Şubat 2014 Çarşamba |

Hem kolay hem de çok zevkli işler yaparak evden para kazanmak ister misiniz? Evde oturarak yapılacak işler nelerdir? Evde çalışmanın avantajlarından da yararlanarak oturduğunuz yerde iş yaparak para kazanmak mümkün mü?

Tabi ki evde çalışmanın çok fazla avantajları bulunuyor. Öncelikle sizi izleyen şef, müdür, patron derdiniz yok. Her gün ne giysem diye düşünmek yok. Erken kalkarak kaç saati trafikle geçirmek de yok. Birçok kişinin yolda geçirdiği zamanda siz evde daha seri işler çıkarabilirsiniz. İşte birçok nedenden dolayı evde çalışarak para kazanmanın avantajları bulunuyor. Evde zevk alacağınız ve zaman geçtikçe pratik kazanacağınız birçok iş var. Üstelik bu işlerde eşiniz, komşunuz bile size yardım edebilir.

Evde Tesbih İşi de evde yapılacak en zevkli işlerden birisi. Evlere Tesbih İşi veren firmalar dizilecek boncukları ve diğer malzemeleri size getiriyor. Ertesi gün biten işleri teslim alıyor. Ödemeler mal tesliminde nakit ya da banka havalesiyle oluyor. Hediyelik sektöründe birçok firmaevlere iş vererek çalışıyor.

Evde Tesbih İşi veren firmalara internetten kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ayrıca duvar panolarındaki ilanlardan, broşürlerden veya bu işi yapan arkadaşlarınız yoluyla da eve tesbih işi veren firmalara ulaşabilirsiniz. İsterseniz yorum bölümüne adınızı, soyadınızı ve mail adresi yazarak size ulaşmalarını sağlayabilirsiniz. Ancak kötü niyetli aramalara meydan vermemek için lütfen telefon yazmayın.

Gönderiler

  1. Adem ÇAKMAKLI dedi ki:

    Tespih ve gümüş püskül yapar ve dizerim. Bu işte daha önce çalıştım.

Gönderi Yap