Evde Ütü İşi, Ek İş İlanları 2014

5 Şubat 2014 Çarşamba |

Hayat şartlarının giderek ağırlaşması, artan ihtiyaçlar herkesi ek gelir ihtiyacı arayışına itiyor. Ev hanımları da evde yapabilecekleri işlerle aile bütçesine katkıda bulunmak, kendi emeğiyle para kazanmak için ek gelir arayışına giriyorlar. Çeşitli sebeplerle dışarıda çalışma imkânı olmayan kişilerin evde yapabileceği çeşitli işler bulunmaktadır. ev hanımları el becerileri ve yetenekleri doğrultusunda çeşitli işler yaparak aile bütçesine ciddi katkılarda bulunabilir. Evde ütü yaparak para kazanma da bu işler arasında yer alıyor. Öğrenciler, bekar çalışan erkekler, askerler giysilerini dışarıda ütületiyor. Ütü yapmayı sevmeyen, zaman bulamayan birçok çalışan kadın da ütüsünü dışarıda yaptırıyor. Kuru temizleme firmalarında ütü fiyatları yüksek olduğu için evde bu hizmeti verenler daha fazla tercih ediliyor. Evde çalışanlar, işyeri kirası, vergi yükü gibi giderleri olmadığı için sadece el emeği be elektrik giderlerini gözeterek fiyatlandırma yapıyor. Bu nedenle evde ütü yaptırmak orta gelir düzeyli kişiler için daha ekonomik oluyor.

Bu iş için kaliteli bir markanın ütüsü ve bir ütü masası yeterlidir. Özellikle markaların son teknoloji ile ürettikleri buhar kazanlı ütülerle ütü yapmak çok daha kolay ve sorunsuz oluyor. Pres ütüler düz parçalar için çok seri iş çıkarıyor. Örneğin çevrenizde bulunan bir lokantayla anlaşarak, masa örtülerini, havlularını ütüleyecekseniz pres ütüyle üst üste 5 taneyi bile aynı anda kolayca ütüleyebilirsiniz.

Evde Ütü İşi yapmak isterseniz tek yapmanız gereken yorum bölümümüze yorum bırakmanızdır. Yorum yaparken lütfen adınızı, soyadınızı, mail adresinizi yazmayı unutmayınız. Ancak kötü amaçlı kullanımlara yol açmamak için telefon numarası bırakmamanız rica olunur. İşveren firmalar sizinle bu bilgiler doğrultusunda iletişime geçecektir.

Gönderiler

  1. filiz çelik dedi ki:

    Utu yaparak ek kazanç sağlamak sizlerle çalışmak istiyorum donerseniz seviniri saygılar

  2. bahar demirci dedi ki:

    ev hanımıyyım hasta bir annem var ona bakıyorum dışarda calişamıyorym evdecalışmak istıyorum bana yardımcı olursanız sevınırım

Gönderi Yap