Evden Poşet Katlama İşi, Evden Ek İş İlanları 2014

5 Şubat 2014 Çarşamba |

Evden çıkmadan, oturduğunuz yerde ayağınıza gelen işi yaparak para kazanmak için çok çeşitli iş fırsatları bulunuyor. Büyük şehirlerde oturanlar bu fırsatlardan yararlanarakev konforunda, amir, şef derdi olmadan çalışarak para kazanabiliyorlar.Evde yapılacak iş çeşitlerinden birisi de poşet katlama işi. Plastik firmaları firmaların isim ve logolarının yer aldığı poşetleri üretiyor. Ancak kullanıma hazır halde katlama işini evlerinde çalışan kişilere veriyor. Kısa zamanda popüler ek iş imkanlarından olan evde poşet katlama işini büyük, küçük, genç,yaşlı herkes kolaylıkla yapabilir. Evde çok kolaylıkla yapabileceğiniz bir iş fırsatı olan poşet katlama işiyle sizde para kazanabilirsiniz. Evlerepoşet işi veren firmalara duvar ilanlarından, el ilanlarından, işyerlerinin camlarındaki iletişimlerden ve bu işi yapan kişilerin referansıyla ulaşabilirsiniz.

Firmalara ulaşarak bu işi evinizde yapmaya başladıktan sonra sizde kazanmaya başlayabilirsiniz. Çok hızlı katlama yapanlar için çok kazançlıbir evde iş imkanı sizleri bekliyor. Poşet katlama işini tek başınıza yapabileceğiniz gibi, bir grup oluşturarak daha zevkli bir ortamda da çalışabilirsiniz.

Evde poşet katlama işi evde yapılacak en kolay işler arasında yer alıyor. Poşet katlama işi ile sizde evinizden çıkmadan para kazanın. Sizdeevinizde iş yapmak istiyorsanız evde poşet katlama işi imkanından yararlanarak aile bütçesine katkıda bulunmanın huzurunu yaşayın.

Bunun için altta yer alan yorum bölümünden isim ve e-mail adreslerinizi bırakmanız yeterli olacaktır. Bu şekilde eve iş veren firmaların sizlere ulaşması kolay olacaktır. Ancak telefon numarası bırakmamanız uygun olacaktır.

Gönderiler

 1. FATIH UZUN dedi ki:

  Bu iş konusunda bana yardımcı olursanız sevinirim.suan işsizim ankarada oturmaktayim

 2. tuna dedi ki:

  Bos vaktim cok evimde ailemle birlikte poset katlama isi yapmak istiyorum ilgilenirseniz sevinirim

 3. Zeynep akbaş dedi ki:

  Bu işi yapabilirm el becerim var v hanımıyım zamanım cok

 4. ilkay dedi ki:

  merhaba,
  izmirde oturuyorum,bana ulaşabilirseniz sevinirim

Gönderi Yap