Garanti Bankası Personel Alımı, İş Başvurusu

3 Şubat 2014 Pazartesi |

Bankalar büyümelerine hız kesmeden devam ediyorlar, durum böyle olunca da sürekli yeni şubeler açılıyor ve dolayısı ile yeni personelalımına gidiliyor. Birçok popüler banka bu yıl da personel alımı yapacağını duyurdu, bankacılık sektöründe çalışmak isteyen adaylar söz konusu bankaların iş ilanlarını takip edebilir, internet üzerinden kolayca iş başvurusu yapabilirler.

Banka personel alımı yapan bankalardan biri de Garanti Bankası. Garanti Bankası 2014 personel alımı kapsamında eleman alımlarına devam ediyor.

GARANTİ BANKASI Genel Müdürü Ergun Özen, en az 50 şube daha açarak, 900 şubenin üzerine çıkmayı hedeflediklerini vurgulayarak, ‘Birkaç yıl içerisinde de 1.000 şube hedefine ulaşıp, tüm Türkiye’yi kapsayacağız. Bu da yeni pazarlara ulaşmak ve bu sayede rekabette her alanda söz sahibi olarak daha fazla büyümek anlamına gelecek’ dedi. Özen, yurtdışında ise önceliği Romanya’ya vereceklerini aktardı.

GARANTİ BANKASI İŞ BAŞVURUSU
Garanti Bankası‘nın bir kariyer veritabanı bulunuyor. Garanti Bankası bünyesindeki iş ilanlarının ve açık pozisyonların yer aldığı bu veritabanında öğrenciler, yeni mezunlar ve deneyimli kişiler için farklı iş seçenekleri mevcut. Üniversite öğrencileri için staj programları ve alternatif iş olanakları, yeni mezunlar için müfettiş yardımcılığı, bilgi sistemleri denetçi yardımcılığı, gişe asistanlığı ve telefon bankacılığı, deneyimli kişiler içinse genel müdürlük gibi farklı birçok pozisyon mevcut.

Garanti Bankası iş ilanları için iş başvurularınızı Garanti Bankası resmi web sitesinde İnsan Kaynakları Bölümü üzerinden yapabilir, Garanti Bankası iş başvuru formuna ulaşabilirsiniz.

GARANTİ FACTORING İŞ BAŞVURUSU, İŞ BAŞVURU FORMU
Bilindiği gibi Garanti Bankası Factoring hizmeti de veriyor. Finans alanında çalışanlar factoring’in ne anlama geldiğini bilirler, bilmeyenler için kısaca açıklamak gerekirse factoring firmaların yurtiçi ve yurtdışı mal ve hizmet satışlarından doğmuş olan vadeli alacaklarının factoring şirketi tarafından devir alınması yoluyla finansman, garanti ve tahsilât hizmetlerinin sunulduğu finansal bir üründür.

Garanti Factoring, Garanti Bankası bünyesinde hizmet veren en önemli alt departmanlardan biri olmakla birlikte adaylar için çok yüksek bir kariyer potansiyeli sunmaktadır. Garanti Bankası Garanti Factoring iş başvuru formu doldurmak ve iş başvurusu yapmak için Garanti Factoring web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

GARANTİ LEASING İŞ BAŞVURUSU, İŞ BAŞVURU FORMU
Garanti Leasing web sitesi üzerinden İnsan Kaynakları Departmanı’ndan iş başvuru formuna ulaşabilir, Garanti Leasing iş başvuru formunu doldurarak iş başvurusu yapabilirsiniz.

Gönderiler

 1. Feridun Akpınar dedi ki:

  Garanti Bankas’ında çalışmak istiyorum, hangi şube olursa olsun bana uygun, iyi günler.

 2. FATMA dedi ki:

  çukurova üniversitesi bilgisayar teknolojiler ve programlama bölümü mezunuyum bankacı olmak istiyorum….

 3. olcay yılmaz dedi ki:

  Garanti bankası gibi köklü bir şirkette uygun pozisyonlarda çalışmak istiyorum

 4. ilkim kütük dedi ki:

  2 yıllık myo da 2 dersten uzadım bankacılık bolumunden .. garantı bankasında çalışmak ıstıyorum hangi şehri hangi şubesi olursa gıderim

 5. hüseyin dedi ki:

  ben robot teknolojisi önlisans mezunuyum ve diksiyonum konuşmam hal ve hareketlerim düzgün müşterilerle baglantı iyi kurabilirim garanti bankanızda çalışmak istiyorum.

Gönderi Yap