Garanti Bankası Personel Alımı İş Başvurusu

6 Şubat 2015 Cuma |

Garanti Bankası 2014 yılında olduğu gibi 2015 yılında da yeni şubelerle büyümesini sürdürecek. Banka bu büyüme kapsamında bünyesine yeni banka personel alımı da yapmaya devam edecek. Banka çağrı merkezi biriminde çalıştırmak üzere bankacılık müşteri temsilcisi alımı yapıyor. Söz konusu pozisyona iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar için detaylar şöyle:

GARANTİ BANKASI PERSONEL ALIMI – İSTANBUL
Bankanın personel alımından yararlanmak ve iş başvurusu yapmak isteyen adaylar bankanın internet sitesi üzerinde garantili kariyer bölümünden ilana ulaşarak ve iş başvuru formu doldurarak iş başvurusu yapabilirler.

Garanti ailesine katılmak üzere Çağrı Merkezi Biriminde bizimle birlikte çalışabilecek çalışma arkadaşları arıyoruz.

– Lisans ya da meslek yüksekokulu mezunu ya da öğrencisiyseniz,

– Henüz 30 yaşını aşmadıysanız,

– İstanbul’da ikamet ediyorsanız (Görev yerimiz Güneşli),

– Askerlik görevinizi tamamlamışsanız ya da en az 1 yıl tecil ettirdiyseniz (erkek adaylar için)

– Haftanın herhangi 5 günü 09:00-18:00 veya 18:00-02:00 ( gece ) saatleri arasında çalışabilecekseniz,

– Kendinizi iletişim becerileri kuvvetli, ikna kabiliyeti gelişmiş, satış yapma konusunda da istekli biri olarak tanımlıyorsanız

MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ NE İŞ YAPAR?

Telefon Bankacılığı aracılığıyla Bankacılık hizmeti almak için arayan müşterilerimizin taleplerinin alınması ve gerçekleştirilmesi, ayrıca bankamız ürünlerinin satışının yapılması. Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi, Garanti Bankası kadrolu çalışanı olup; kariyerlerine bankamızın Çağrı Merkezi, diğer Genel Müdürlük birimleri ve şubelerimizde devam etme imkanı bulunmaktadır. Kriterlere uygun adayların sınav davetleri e-posta ve sms yoluyla bildirilecektir.

Gönderi Yap