Mavi Jeans Personel Eleman Alımı İş Başvurusu

21 Şubat 2014 Cuma |

Mavi jeans giyim üretim, satış ve pazarlama alanında faaliyet gösteren bir firma olup mağazacılık sektöründe de yer almaktadır. 1991 yılında İstanbul’da kurulan firmanın genel merkezi, Sanayi Mahallesi Eski Büyükdere Cad. No:53 Kağıthane/İSTANBUL adresindedir. Türkiye’nin lider jean markası olan Mavi’nin giyim alanında ürettiği modeller dünya çapında ses getirmektedir.

Mavi Jeans firmasının yaptığı reklamlar sayesinde müşterilerde bilinç oluşturmuş ve çok oluyoruz, çok ileri gittik, kafana göre ve burası İstanbul kampanyaları ile hafızalarda yer etmiştir. Birbirinden kaliteli ve şık tasarımları ile pantolondan gömleğe, kazaktan tişörte, kabandan ayakkabıya, çantadan aksesuarlara kadar kendi markası adı altında ürünler satışa sunan Mavi Jeans mağazaları kendine has konsept sunmaktadır. Türkiye’den dünyaya açılan ilk moda markası olması nedeniyle Türk halkının gönlünde taht kuran firmanın ABD, Kanada, Almanya, Avustralya ve Rusya’nın da aralarında bulunduğu 50 farklı ülkede Mavi shoplar vardır. Özellikle alışveriş merkezlerinde bulunan mavi shopların etkisiyle müşterilere hızlı ve kolay ulaşım imkanı sağlanmıştır. Ürünlerini oluştururken dünya genelinde tanınmış tasarımcılardan faydalanan ve bu sayede kendine özgü tasarımları sayesinde önemli bir yer edinen firmanın hazır giyim sektörünün önemli aktörlerinden biri olduğunu söyleyebiliriz.

Mavi jeans tasarımları dünya genelinde ses getirerek ünlü kuruluşlar tarafından ödüllendirilmiştir. Her yeni kataloğu ilgiyle takip edilen bir marka oluşturmanın verdiği haklı gururu taşıyan firma, Türk markası olmasıyla ayrıca gururlanmaktadır.

Mavi Jeans Kariyer İş Başvurusu
Mavi Jeans insan kaynakları bölümünden açıklanan açık iş pozisyonlarını kariyer.net üzerinden ulaşabilirsiniz. Mavi Jeans iş başvuru formu, özgeçmiş ve cv dosyalarınızı kariyer.net üyeliğiniz üzerinden gönderebilirsiniz. Olumlu karşılanması durumunda iş görüşmesi ve mülakatlara girebilir ve Mavi Jeans kariyerinize başlayabilirsiniz. Mavi Jeans kariyer.net ilanları…

Gönderiler

  1. merve duraklı dedi ki:

    merhaba çocuk gelişimi yüksekokul mezunuyum ve şuanda çalışmıyorum.müşterilerle diksiyonum konuşmam hal ve hareketlerim düzgün ondan kaynaklı şuanda böyle bir işte çalışmak istiyorum.

  2. Ümit dedi ki:

    Zimparaciyim mavinin malinida yapmisim 6 yildir bu isteyim suan bu ise cok ihtiyacim var

Gönderi Yap