Pepsi Personel Eleman Alımı İş Başvurusu

21 Şubat 2014 Cuma |

Pepsi gazlı içecek üretimi, servis ve dağıtım işi yapan uluslar arası bir firmadır. Firmanın ABD menşeili olması ve Türkiye’de de faaliyet göstermesi nedeniyle Tekfen Tower Büyükdere Caddesi No:209 A Blok D:3 34394 4.Levent / İSTANBUL adresinde Pepsi Genel Müdürlüğü faaliyete geçmiştir. Büyük illerde de merkezleri bulunan firmanın Türkiye’de 3 fabrikası ve 9 deposu bulunmaktadır. Pepsi firması 1965 yılında Frito Lay ile birleşerek PepsiCo ismini aldı.

Pepsi, 1998 yılı içerisinde Tropicana isimli taze meyve suyu üretim ve pazarlaması yapan firmayı satın alarak ürün yelpazesini genişletti. Sporcu içeceğinden meşrubata, çerezlerden meyve sularına, şekerli barlardan gıda ürünlerine kadar 22 ayrı marka ile hizmet vermektedir. Meşrubat ve gazlı içecek üretimi için Adana, İzmir ve Çorlu’da 3 fabrika kurulmuş olup ayrıca 9 farklı yerde bulunan depolarıyla da hizmet vermektedir. Gıda ve içecek işinde mükemmel ürünler üreterek damak tadı alışkanlığı yaratmaya çalışan firmanın bu amacına ulaştığı söylenebilir. Özellikle meşrubat ve meyve sularında tercih edilen bir marka oluşturmayı başardığı için firmanın hizmet verdiği sektörde başarılı olduğu kanıtlanmıştır. Pepsi firması çalışanlarına, iş ortaklarına ve ürün sunduğu kişilere mutluluk vermeyi amaçlayarak yürüttüğü faaliyetlerinde başarılı olmuştur.

Pepsi firmasının yaptığı her işte dürüstlük, adalet ve bütünlük arayan, işini gerektiği gibi yapan personel hedefini tutturan ve çalışma ortamını bu yönde dizayn eden anlayışı sayesinde şirket, yüksek bir etik standardı ile faaliyet göstermektedir.

Pepsi Kariyer İş Başvurusu
Pepsi insan kaynakları sayfası olan pepsico.com.tr sayfasında bulabilirsiniz. Pepsi iş olanakları, açık iş pozisyonları ve pepsi personel alımı sayfası. Ayrıca Pepsi staj başvurularınızı da bu site üzerinden yapabilirsiniz.

pepsi çorlu fabrikası iş başvurusu

Gönderiler

  1. HAKAN YENİÇERİ dedi ki:

    Elektronık teknisyeniyim %60 özürlüyüm (sindirim sistemi bozuklugu) pepsi nin özürlü kadrosundan yararlanıp uygun bir pozısyonda çalışmak istiyorum.fiziksel ve zihinsel herhangi bir özürüm yotur. teşekkur ederim iyi çalışmalar

Gönderi Yap