POSCO Personel Eleman Alımı İş Başvurusu

21 Şubat 2014 Cuma |

Posco, Türkiye’nin ilk ve tek soğuk haddeleme yapabilen paslanmaz çelik fabrikasıdır. Posco Assan TST Çelik Sanayi A.Ş. 2011 yılında kurulmuş olup halen faaliyetlerine devam etmektedir. Asım Kibar Organize Sanayi Bölgesi 1. Cadde No:4 İzmit Kocaeli adresinde fabrikası bulunan Posco’nun genel merkezi Eski Büyükdere Caddesi Ayazağa yolu Giz 2000 Plaza Kat 14 No:55-56 Maslak/İstanbul adresindedir.

Posco Assan TST firması bar, kesme, renkli boru, plaka, inşaat demiri, levha, şerit, tel gibi ürünler üretmektedir. Firmanın ürettiği paslanmaz çelik ürünleri makine imalatında, beyaz eşya imalatında, kimya sanayinde, boru ve ev eşyalarının imalatında, yüksek dayanıklı egzoz borusu, dekoratif panel, mutfak gereçleri gibi alet ve ekipmanların üretiminde kullanılmaktadır. İnşaat ve otomotiv sektörünün yanı sıra paslanmaz çelik kullanılan tüm sektörlerin tedarikçisi konumunda bulunan firma, Türkiye piyasasında söz sahibi olmaktadır. Posco Assan TST Soğuk Haddehane Teknolojisini kullanarak Türkiye’de öncü paslanmaz çelik üreticisi haline gelmiştir. İnsan haklarına saygılı, çevre bilinci oluşmuş, kültür ve ticaret anlayışını benimseyen bir hizmet ile faaliyette bulunmaktadır.

Posco Assan firmasının sahip olduğu üretim teknolojisi sayesinde inşaat ve otomotiv sektörü hızlı şekilde büyüyerek kalkınmaktadır. Posco’da üretilen paslanmaz çelik ürünlerin farklı ve çeşitli sektörlerde kullanılmasına uygun olarak üretildiğini belirtmek gerekir. Özellikle mutfak gereçlerinde kullanılan paslanmaz çelik ürünlerin kaliteli olması gerektiğinin önemini bilerek hareket etmekte ve bu özelliği ürünlerine yansıtmaktadır.

Posco Kariyer İş Başvurusu
Posco açık iş pozisyonları, iş başvurusu, özgeçmiş ve cv gönderme işlemleri için öncelikle kariyer.net’e üye olmamız gerekiyor. Kariyer.net sayfasında Posco personel, eleman, işçi alımı ilanları ve açık pozisyonlardan kendimize uygun olan pozisyonu seçerek başvurumuzu online olarak yapabiliyoruz. Bu gibi şirketlere bu yıl yatırımlar geliyor ve bu şirketlere iş başvurusu yapabilirsiniz.

Gönderi Yap