TPİC Personel Eleman Alımı İş Başvurusu

21 Şubat 2014 Cuma |

Tpic, 1988 yılında kurulan ve petrol endüstrisi alanında faaliyet gösteren bir şirkettir. Türkiye Merkez Ofisi Söğütözü Caddesi No: 27 Çankaya/Ankara adresindedir. Petrol arama ve üretimden petrol ve petrol ürünleri ticaretine, akaryakıt dağıtımından perakende petrol ürünü satışına kadar petrol ile ilgili alanlarda faaliyet göstermektedir. Türkiye Petroleum International Company isminin kısaltması olan TPIC şirketi pek çok ülkede faaliyette bulunmaktadır.

Tpic firmasının Türkiye dışında petrol işi yaptığı ülkeler arasında Irak, Kazakistan, Türkmenistan, Azerbaycan, Suriye ve Ekvador bulunmaktadır. Petrol ve gaz arama faaliyetlerinden petrol saha hizmetlerine, depolama işlerinden petrol ve petrol ürünleri ticaretine, taşımacılık ve baz istasyonları kurarak perakende satış faaliyetleri alanlarında hizmet veren Tpıc şirketinin ülkemizin haklı gururu olduğunu belirtmek gerekir. TP (Türkiye Petrolleri) Petrol Dağıtım Anonim Şirketi vasıtasıyla perakende petrol dağıtım, satış ve pazarlama faaliyetlerini halen sürdürmektedir. Uluslar arası petrol ve doğalgaz sektöründe de adından söz ettiren firmanın özellikle dağıtım alanında başarıları takdir edilmektedir. Enerji şirketi olması sebebiyle enerji elde etmek için kullanılan petrol ve ürünleri ile doğalgaz ticaretinde orta ölçekli holding gibi hareket etmektedir. Şirketin ana faaliyet alanları petrol ticareti, petrol sahası hizmetleri, arama&üretim ve petrol dağıtımı şeklindedir.

Tpic firmasının petrol arama, üretim ve dağıtımı konusunda uzmanlaşmış personeli, kurulduğu yıldan itibaren sahip olduğu tecrübesi ve ulusal ve uluslar arası petrol arenasında gösterdiği başarılarıyla ülkemizin haklı gururudur.

Tpic Kariyer İş Başvurusu
Tpic personel, eleman ya da işçi alımı Tpic tarafından açık iş pozisyonu belirlendiğinde gazete ya da internet siteleri aracılığı ile kamuoyuna duyurulur. Cv ve özgeçmişinizi Tpic insan kaynakları sayfasına kariyer.netaracılığı ile gönderebilirsiniz. Açık iş pozisyonlarını takip ederek, güncel iş ilanı olduğunda başvuru yapabilirsiniz ve akabinde mülakat ve iş görüşmesine gidebilir Turkish Petroleum International Ltd. şirketindeki kariyerinize başlayabilirsiniz.

tpic iş başvurusu

tpic batman eleman alımı

tpıc başvuru formu

tpic personel alımı 2017

Gönderiler

  1. erkan köksal dedi ki:

    Tornacı ustasıyım kaynak çeşitlerini biliyorum mekanik bakım ustasıyım bana göre iş varsa sizinle çalışmak istiyorum saygılarımla erkan

  2. mustafa durmuş dedi ki:

    selam ben e sınıfı ehliyetli src 12345 belgeleri olan vinç kullanma sertifikası olan biriyi iş bumam gerekli bünyenizde beni istihdam ederseniz sevinirim

Gönderi Yap